Четвер, 17.10.2019, 02:21
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS

       Запорізька міська екологічна громадська організація

                             Діяльність НПО

Головна » Статті » Заходи НПО

ПРОТОКОЛ № 4 позачергового засідання Громадської екологічної ради
ПРОТОКОЛ № 4
позачергового засідання Громадської екологічної ради
при управлінні з питань екології міської ради за участю представників
промислових підприємств

12.10.2007 м.Запоріжжя

Присутні: Багін О.С. (голова Громадської екологічної ради), Козодавов С.В. (голова ГМО “Запорізьке міське молодіжне товариство вивчення і охорони птахів”), Столяренко Т.В. (президент НГО «Созидание»), Єлькін А.В. (представник НГО «Созидание»), Золотаренко-Горбунова Л.М. (голова ГО «Всеукраїнська екологічна ліга»), Лихасенко Ф.І. (заступник начальника Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Запорізькій області), Паннік А.М. (начальник ВОНС ВАТ «Дніпроспецсталь»), Сілін М.М. (головний спеціаліст по охороні природи і радіаційної безпеки ВАТ «Запоріжсталь»), Нікітюк І.В. (провідний інженер ВАТ «ЗАлК»), Ліхобіцька Л.В. (заступник головного інженера з ЗНС ВАТ «ЗЗФ»), Урганова Н.М. (в.о. начальника ЛЗНС ВАТ «Запорожкокс»), Ветошкіна О.І. (заступник головного інженера з охорони навколишнього середовища ВАТ «ЗТМК»), Хрипун Є.І (заступник головного інженера з екології ВАТ «Запоріжвогнетрив»), Бройде І.Л. (начальник управління з питань екології міської ради), Приходько Н.О. (заступник начальника управління), Борковських Н.М. (головний спеціаліст), Прилуцька Н.А. (головний спеціаліст).

Порядок денний:
Розгляд питань партнерства та співпраці громадськості з промисловими підприємствами.

Виступили:
1. Бройде І.Л. - про необхідність співпраці громадських організацій з промисловими підприємствами в рішенні місцевих екологічних питань.
2. Багін О.С. – про недостатність інформованості населення щодо екологічного стану міста, ризиків впливу забруднення повітря на здоров’я та запобігання цьому впливу. Про проект «Екологічне партнерство» та залучення громадськості до процесів прийняття рішень. Про необхідність підтримки екологічних проектів громадських організацій та спільних проектів.
3. Столяренко Т.В. – про концепцію сталого розвитку міста та регіону та необхідність створення центру чистих виробництв. Про можливу участь міської влади та промисловців у розробці концепції сталого розвитку міста та у створенні центру чистих виробництв.
4. Сілін М.М. – про екологізацію свідомості населенні та про необхідність діалогу і взаєморозуміння між підприємствами, владними структурами та громадськими організаціями. Підкреслив своєчасність розгляду питання партнерства громадськості та промислових підприємств у вирішенні екологічних питань.
5. Єлькін А.В. – про створення в рамках проекту «Екологічне партнерство» сайту екологічної спрямованості «ЕкоСвіт Запоріжжя». Про розміщення на сайті різноманітної екологічної інформації та про діяльність громадських організацій.
6. Паннік А.М. – про поінформованість щодо екологічного стану міста та необхідність створення окремої міської екологічної газети чи іншого видання.
7. Ліхобіцька Л.В. – підтримала необхідність співпраці між промпідприємствами та громадськими організаціями для досягнення взаємопорозуміння в питаннях охорони довкілля та спільних діях на покращення екології.

Вирішили:
1. Громадській екологічній раді при управлінні з питань екології міської ради (Багін О.С.):
1.1. Підготувати пропозиції промисловим підприємствам щодо проведення виїзних засідань та ознайомлення НУО з їх природоохоронною діяльністю.
1.2. Запропонувати екологічним НУО, які входять в Громадську раду надати інформацію про свою діяльність (мета, завдання, результати роботи) для розміщення її на сайті «ЕкоСвіт Запоріжжя», а також у щомісячному екологічному спецвипуску газети «Запорозька Січ» - «Запоріжжя екологічне».
2. Рекомендувати промисловим підприємствам надати до управління з питань екології міської ради адаптованої інформацію щодо природоохоронної роботи підприємства для подальшого розміщення її на сайті «ЕкоСвіт Запоріжжя» та у щомісячному екологічному спецвипуску газети «Запорозька Січ» - «Запоріжжя екологічне».
3. Ввести практику проведення спільних засідань Громадської екологічної ради при управлінні з питань екології міської ради з фахівцями промислових підприємств.


Голова Громадської
екологічної ради О.С.Багін

Секретар ради Н.А.Прилуцька

Категорія: Заходи НПО | Додав: em (31.10.2007) | Автор: Громадські організації
Переглядів: 452
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту
Форма входу

Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0