Неділя, 05.07.2020, 15:39
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS

       Запорізька міська екологічна громадська організація

                             Діяльність НПО

Головна » Статті » Заходи НПО

ПРОТОКОЛ № 2 Засідання Громадської ради при міському управлінні з питань екології
ПРОТОКОЛ № 2
Засідання Громадської ради при міському управлінні з питань екології

Порядок денний:

1. Інформація управління з питань екології міської ради щодо використання коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2006 році. Про план природоохоронних заходів на 2007 рік та використання екофонду.

2. Інформація Багіна О.С., Льовіна А.С. про проект СУАЛ («Корпоративна філантропія»), та виконання проекту Світового Банку («Екологічне партнерство») за участю громадськості.

3. Інформація Багіна О.С. про підготовку спільного засідання Громадської екологічної ради з генеральним директором Національного заповідника «Хортиця».

4. Інформація Бройде І.Л., Багіна О.С. щодо участі громадськості в визначенні пріоритетних природоохоронних заходів та у розробці пропозицій до реалізації Програми виходу м. Запоріжжя з екологічної кризи на період 2001-2010 роки.

5. Інформація громадських організацій щодо проведення заходів та акцій з нагоди «Дня довкілля» та Всеукраїнської акції «Зелений паросток майбутнього».

6. Інформація Льовіна А.С. щодо організації та проведення екскурсій для учнів навчальних закладів середньої і вищої освіти по екологічним та краєзнавчим тропам природної спадщини о. Хортиця.

7. Інформація Льовіна А.С. про організацію технічного забезпечення для виконання проекту «Реконструкції наскельно-папоротьникового фіто-комплексу в урочищі «Січові ворота» на о. Хортиці».

8. Про спільні виїзні засідання на промислові підприємства.

Присутні:

Багін О.С. - голова Громадської екологічної ради.
Сурченко С.В. - голова Запорізького обласного відділення ВГО “Громадський контроль”.
Бородін С.Е. - голова ГМО «Скаути Запоріжжя».
Корзун С.А. - голова МГО “Запорізький центр популяризації краєзнавства “Хорс”.
Козодавов С.В. - голова ГМО “Запорізьке міське молодіжне товариство вивчення і охорони птахів”.
Носенко Л.Б. - Запорізький міський благодійний фонд «Єврейський суспільний центр Мазаль ТОВ».
Єлькін А.В. - куратор ГО «Р.Мрія».
Чернишова М.Д. - ГО «Доньки Землі».
Левченко В.Г. - Асоціація «Зелений світ» Шевченківського району.
Шульга Л.Г. - директор обласної громадської ради «Ліга здоров’я нації». Столяренко Т.В. - президент НО «Созидание».
Бройде І.Л. - начальник управління.
Головіна Є.О. - заступник начальника управління.
Дубіль Н.В. - начальник соціально-екологічного відділу управління).
Прилуцька Н.А. - головний спеціаліст.


І. По першому питанню слухали - Головіну Є.О.
Яка надала інформацію щодо використання коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2006 році. На виконання природоохоронних заходів у 2006 році заплановано 4490000,00 грн., але фактично використано 3954806,50 грн. Представникам громадських організацій та членам громадської ради було роздано Положення про міський екологічний фонд і копії планів використання коштів екофонду за 2006 р. і 2007 р.
Рекомендовано всім організаціям ознайомитися з Положенням про фонд, з бюджетами екофонду та процедурами подання заяв на фінансування проектів громадськості.

ІІ. По другому питанню виступили:
Носенко Л.Б. – представник Запорізького міського благодійного фонду «Єврейський суспільний центр Мазаль ТОВ» з інформацією щодо проведення конкурсу для НДО. Основна задача конкурсу – збір та розповсюдження успішних прикладів (проектів) рішення актуальних проблем м. Запоріжжя за участю недержавних неприбуткових організацій.
Рекомендовано поширити інформацію та прийняти участь у конкурсі.
Багін О.С. - з інформацією щодо проведення 5 червня 2007 року в м. Запоріжжі Міжнародного семінару «Екологічна ситуація в Запоріжжі: між секторальне партнерство при управлінні ризиком».
Вирішили – Робочій групі НУО рекомендувати своїх представників для участі у семінарі.

ІІІ. По третьому питанню виступив:
Багін О.С. - щодо проведення спільного засідання Громадської екологічної ради з генеральним директором Національного заповідника «Хортиця».
Вирішили – звернутися листом до керівництва заповідника з метою узгодження термінів проведення зустрічі.
Сурченко С.В. проінформувати керівництво та узгодити терміни.

IV. По четвертому питанню:
Бройде І.Л. (начальник управління з питань екології міської ради) - виступив з інформацією щодо участі громадськості у засіданні (Круглому столі) для обговорення підвищення ефективності та визначення пріоритетних природоохоронних заходів, запланованих Програмою виходу м. Запоріжжя з екологічної кризи на період 2001-2010 роки. Про терміни проведення круглого столу буду надана інформація додатково.

V. По п’ятому питанню:
Заслухано представників Громадської ради та управління з питань екології міської ради щодо проведення заходів та акцій з нагоди Дня довкілля та Всеукраїнської акції «Зелений паросток майбутнього» (квітень місяць).
1. Дубіль Н.В. – на виконання Указу Президента України «Про День довкілля» від 06.08.1998 р. № 855/98 та на виконання розпорядження міського голови «Про проведення Дня довкілля та Всеукраїнської акції «Зелений паросток майбутнього» від 21.03.2007 р. № 244р 20 травня 2007 року Запорізьким міським дитячим ботанічним садом спільно з громадськістю, представниками влади проведена акція по розчистці території дендропарку та висадці нових видів рослин для збагачення колекційного фонду ботанічного саду; 21 травня 2007 року КП «Дубовий гай» спільно з навчальними закладами Жовтневого району проведено комплекс заходів по прибиранню території парку від листя та сміття, очищенню від сміття берега річки.
2. Козодавов С.В. – організацією виконано виготовлення штучних гніздувань, облік вікових дерев на території м. Запоріжжя.
3. Корзун С.А. – проведено комплекс заходів по озелененню, благоустрою та очищенню від сміття берегів р. Верхня Хортиця, в яких прийняли участь близько 30 чоловік.

VI - VII питання не розглядалися за відсутністю Льовіна А.С.

VIII. По восьмому питанню:
Корзун С.А., Чернишова М.Д. - виступили з інформацією про виїзні екскурсії на промислові підприємства з метою їх діяльності у вирішенні природоохоронних проблем..
- 28 квітня 2007 р. спільний виїзд на ВАТ «Запорізький завод феросплавів»;
- 03 травня 2007 року спільний виїзд на ВАТ «Запорожкокс».

Після обговорення та обміну думками вирішили:
I. Скласти перелік учасників, які будуть приймати участь у Міжнародному семінарі «Екологічна ситуація в Запоріжжі: між секторальне партнерство при управлінні ризиком» та надати голові ради свої пропозиції щодо тематики виступу.
II. Підготувати та надати голові ради перелік питань для проведення спільного засідання громадської ради з адміністрацією заповідника «Хортиця».
III. Управлінню з питань екології та голові ради підготувати листа на генерального директора Національного заповідника «Хортиця» Сушко К.І. з пропозицією про спільне засідання.
IV. Створити робочу групу у кількості 2-3 чоловік, які візьмуть участь у засіданні «Круглого столу» міськвиконкому з обговорення пропозицій до міської Програми виходу з екологічної кризи.
V. Громадським організаціям надати до робочої групи пропозиції щодо приоритетних природоохоронних заходів та доповнень до Програми виходу м. Запоріжжя з екологічної кризи на період 2001-2010 роки для подальшого їх узагальнення в термін до 14.05.2007 року.

Голова ради О.С. Багін
Секретар Н.А. Прилуцька

Категорія: Заходи НПО | Додав: em (31.10.2007) | Автор: Громадські організації
Переглядів: 841
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту
Форма входу

Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0