Четвер, 17.10.2019, 02:15
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS

       Запорізька міська екологічна громадська організація

                             Головна » 2016 » Березень » 28 » День води в Запоріжжі - заклики дітей не можна не почути
13:42
День води в Запоріжжі - заклики дітей не можна не почути

До Всесвітнього Дня води (22 березня) в рамках місцевої інформаційно-просвітницької кампанії «Запоріжжя за безпечну воду» Міська екологічна громадська організація «Мама-86-Запоріжжя» та Дитячо-юнацька екологічна громадська організація «Республіка Мрія» повідомили про старт Конкурсу плакатів для школярів «Безпечна  вода – здорова нація» 

Всесвітній день води бере свій початок від Конференції з довкілля та розвитку, що мала місце у 1992 р. в Ріо-де-Жанейро. Основною причиною святкування цього дня є швидке зменшення запасів питної води. Генеральна асамблея ООН оголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів (резолюція 47/193 від 22 грудня 1992 року). Метою проведення цього Дня є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту. З 1993 року офіційно на всій планеті стали святкувати Всесвітній день води. Цього дня організація по захисту довкілля звертається до всіх держав, що існують на планеті, із закликом приділяти більше уваги захисту водних ресурсів планети і проводити конкретні дії на національних рівнях.

Що відбувається. Учасники в Запоріжжі створюють плакати з водної тематики та захищають їх читанням поетичних творів. 22 березня відкрилася виставка творчих робіт та відбувся їх захист. Створені тематичні відеоролики. Готуються відео-репортажі про проведення виставки та про урочистий захід підведення підсумків. Працює журі конкурсу. Переможці буудть нагороджені Дипломами та призами. Цифрові версії плакатів буудть розміщені на регіональному сайті проекту «Забезпечення рівного права на воду і санітарію» ВЕГО «МАМА-86».  

Всі плакати змістовно закликають до дій з покращення якості води та її безпеки. Плакати виконані із застосуванням яскравих художніх технік та привертають увагу до тієї чи іншої проблеми доступу до безпечної води. Автори вказують, що саме від нас залежить вирішення таких проблем, як економія прісної води, забруднення водойм, очистка води для потреб пиття, покращення стану водопровідних комунікацій, безпечні для довкілля виробництва, тощо. 

Журі оцінює плакати і ролики захисту за наступними критеріями: 

Концептуальна відповідність темі конкурсу (актуальність)
Художня цінність авторського плаката (технологічність, естетична привабливість, кольорові гами, художня майстерність)
Заклик до дії (оригінальність слогана, відповідність призову до дії і тематики плаката)
Захист плаката (читання вірша про воду: рівень аудіовізуального медіатексту, виконавська майстерність, виразність читання).

Конкурсні плакати зашифровані арабськими числами у вигляді нумерації.

1
2

Захист

3

Захист

4

Захист

5

Захист

6

Захист

7

Захист

8

Захист

9

Захист

10

Захист

11

Захист

12

Захист

13

Захист

14
15

Захист

16

Захист

17

Захист

18

Захист

19

Захист

20

Захист

21

 

 

22
23
24
25
26

Захист

27

Захист

   
   
   

 

 

Перший відеопроект у підтримку конкурсних робіт (Автор: Гавриленко Анастасія, підрозділ "5 елемент")

Новини про конкурс: 

http://do-school19.ucoz.ua/news/konkurs_plakatov_bezpechna_voda_zdorova_nacija/2016-03-21-634 

Місце проведення виставки у Запоріжжі – ЦЕНТР «Дитячо-юнацької екологічної організації «Республіка Мрія» Запорізького НВК №19 – м.Запоріжжя, Військбуд, 13, або за місцем навчання авторів (в залежності від кількості плакатних проектів, наданих на конкурс від навчального закладу).

Підтримка у проведенні конкурсу плакатів надається з боку Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86» та Шведського агентства з міжнародного розвитку та співробітництва - Sida

До речі, темою цьогорічного ДВ є «Вода та фах». Більш детально можна подивитись за посиланням http://www.unwater.org/worldwaterday/ideas/en/ . Наприклад, «Моя робота починається із занурення зубної щітки у склянку», чи «Моя робота пов’язана з індустрією моди, де ми постійно перемо речі, або фарбуємо їх», тощо. Тобто тема – як твоя робота пов’язана із водою, бо кожен має зв'язок впродовж дня із водою.

Зворотній зв'язок. Запитувати більш детальну інформацію можна через акаунт соціальної мережі «Вконтакті» за адресою посилання https://vk.com/vestnikm

Категорія: Оперативна інфо | Переглядів: 254 | Додав: mech
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту
Форма входу

Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0