Вівторок, 20.11.2018, 21:12
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS

       Запорізька міська екологічна громадська організація

                             Діяльність НПО

Головна » Статті » Заходи НПО

ПРОТОКОЛ № 1 наради в управлінні з питань екології міської ради за участю представників громадських організацій
Присутні:
Льовін А.С. (голова Громадської екологічної ради), Багін О.С. (голова Координаційної Ради Всеукраїнського Екологічного Руху “Хортицький Форум”), Васильєва Т.М. (співголова обласної екологічної асоціації “Зелений рух Запоріжжя”), Барякіна Л.М. (організаційно-виховальний відділ ЗДІА), Козодавов С.В. (голова ГМО “Запорізьке міське молодіжне товариство вивчення і охорони птахів”), Сурченко С.В. (голова Запорізького обласного відділення ВГО “Громадський контроль”), Корзун С.А. (голова МГО “Запорізький центр популярізації краєзнавства “Хорс”), Головіна Є.О. (заступник начальника управління), Дубіль Н.В. (начальник соціально-екологічного відділу управління), Прилуцька Н.А. (головний спеціаліст).

Порядок денний:
1. Перевибори голови Громадської екологічної ради.
2. План роботи Громадської екологічної ради на 2007 рік; заходи щодо проведення всесвітнього Дня охорони навколишнього природного середовища (5 червня) та свята “День довкілля” (квітень).
3. Інформація Багіна О.С. щодо підготовки та проведення конференції “Практика захисту екологічних прав громадян України”.
4. Інформація Багіна О.С. про проект Світового банку по підтримці у вирішенні проблем у м.Запоріжжі. Доповнення до Програми виходу з екологічної кризи м.Запоріжжі.
5. Інформація Льовіна А.С. про ситуацію в Національному заповіднику “Хортиця”, про співпрацю громадськості з заповідником.

По першому питанню вирішили:
1. Обрати терміном на один рік головою Громадської екологічної ради – Багіна О.С.
2. Обрати секретарем ради – Прилуцьку Н.А.
3. Виключити з Громадської екологічної ради “Запорізьку Спілку захисту прав громадян та колективів України”, у зв’язку з постійною відсутністю представника на засіданнях Громадської екологічної ради.
4. Включити до складу ради нові громадські організації екологічної спрямованості:
- Обласну екологічну асоціаціяю “Зелений рух Запоріжжя” – співголова Васильєва Т.М.
- ГМО “Запорізьке міське молодіжне товариство вивчення і охорони птахів” - голова Козодавов С.В.

По другому питанню вирішили:
I. Поточні засідання Громадської екологічної ради проводити 1 раз кожні 2 місяці.
II. Основні питання роботи Громадської ради на 2007 рік є:
Квітень (кінець місяця):
1. Участь громадськості в підготуванні нової редакції Програми виходу з екологічної кризи м.Запоріжжя на період 2001-2010 роки. Врахування пропозицій, внесення змін та доповнень.
2. Результати виконання проекту СУАЛ та проекту Світового банку в Україні.
3. Звіт управління з питань екології міської ради за 2006 рік про використання коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища, які виділяються для виконання природоохоронних заходів.
4. Спільне засідання Громадської екологічної ради з генеральним директором Національного заповідника “Хортиця” Сушком К.І. для обговорення співпраці громадськості з заповідником.

Червень (кінець місяця):
1. Заповідники, природні території та об’єкти, що перебувають під особливою охороною. Проблеми та перспективи розвитку. Участь громадськості в охороні, використанні і відтворені природних комплексів та об’єктів.
2. Спільне засідання Громадської екологічної ради з представником державного підприємства “Запорізьке лісомисливське господарство” для обговорення стану лісових насаджень.

Вересень (кінець місяця):
1. Екологічна освіта. Пропозиції щодо визначення пріоритетних напрямків використання коштів екофонду.
2. Стан водних об’єктів та малих річок. Плани та заходи щодо поліпшення їх стану.

Грудень (кінець місяця):
1. Підведення підсумків роботи Громадської екологічної ради за 2007 рік.
2. Перевибори голови Громадської екологічної ради на 2008 рік.
3. Узгодження плану роботи ради на 2008 рік.
4. Заходи щодо збереження хвойних насаджень.

III. Громадським організаціям надавати голові ради у письмовій формі пропозиції для формування порядку денного наступних засідань Громадської екологічної ради.
IV. Створити робочі групи за основною проблематикою місцевої екологічної політики: екологічна освіта; о.Хортиця; малі річки.
V. Громадським організаціям голові ради надати перелік заходів та акцій, які плануються провести організаціями в квітні місяці.
VI. Льовіну А.С. – розробити та надати положення про проведення екскурсії для учнів навчальних закладів середньої і студентів вищої освіти по екологічним та краєзнавчим тропам природної спадщини о.Хортиця.

3. Інформація Багіна О.С. щодо проведення Всеукраїнської конференції “Практика захисту екологічних прав громадян України”, яка готується Українською Екологічною Асоціацією “Зелений світ”

Інформацію прийняли до відома.
4. Інформація Багіна О.С. про проект Світового банку щодо надання допомоги у вирішенні проблем у м.Запоріжжі та підготовки пропозицій до Програми виходу з екологічної кризи м.Запоріжжя на період 2001-2010 року.

Інформацію прийняли до відома.

5. Інформація Льовіна А.С. про ситуацію в Національному заповіднику “Хортиця”, про співпрацю громадськості з заповідником.

Інформацію прийняли до відома.
Льовіну А.С. – надати перелік необхідного технічного забезпечення для виконання проекту “Реконструкції наскельно-папоротьникового фітокомплексу в урочище Січові ворота на о.Хортиці”.


Голова Громадської
екологічної ради О.С.Багін


Секретар ради Н.А.Прилуцька

Категорія: Заходи НПО | Додав: em (31.10.2007) | Автор: Громадські організації
Переглядів: 446
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту
Форма входу

Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0